Medycyna i Kosmetologia

BB GLOW SKIN- HIT!

Piękna, rozświetlona skóra tuż po przebudzeniu!

Zabieg BB GLOW SKIN to wprowadzenie serum do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości poprzez mezoterapię mikroigłową.

Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje fluid koloryzujący i codzienny make- up.

BB GLOW to również serum pielęgnacyjne bogate w naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid czyli wit. B3 oraz peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF.

Preparat używany podczas zabiegu z zastosowaniem mikroigieł pomaga w naprawie skóry, stymuluje fibroblasty w celu pobudzenia produkcji kolagenu, pozwalając w efekcie przywrócić skórze blask i zdrowy wygląd.

Zabieg zalecany jest również dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego

NIESKAZITELNA, ROZPROMIENIONA I ZAWSZE WYPOCZĘTA SKÓRA – TERAZ TO MOŻLIWE!

Jak wygląda zabieg?

Zabieg opiera się na połączeniu mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN® z serum BB GLOW SKIN. Urządzenie DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, przy pomocy mikronakłuwania frakcyjnego. Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej gwarantuje osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu.

Efekty: trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji ujednolicenie kolorytu skóry korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze) korekcja cieni pod oczami głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres laktacji
 • Aktywne stany zapalne skóry, infekcje
 • Alergia na składniki preparatu
 • Zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne
 • Przeczosy, nadżerki
 • Zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków,zmniejszających krzepliwość krwi
 • Terapia pochodnymi witaminy A – 6 miesięcy po za-kończeniu leczenia
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Zabiegi chirurgiczne wykonane w obrębie miejsca zabiegu (do 3 miesięcy)
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)

Naturalny proces złuszczania, powoduje stopniowe wyłuszczanie się pigmentu, dlatego należy powtarzać zabieg w serii co 2 tygodnie aby efekt był stale ponawiany. Z kolei składniki odżywcze zawarte w ampułkach zabiegowych, powodują trwałe procesy naprawcze w skórze i odpowiednia pielęgnacja domowa oraz regularne powtarzanie zabiegów, spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas. Efekt GLOW gwarantowany już po jednym zabiegu!

Podczas trwania kuracji należy unikać ekspozycji na słońce.

Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Skóra wygląda pięknie już bezpośrednio po zabiegu. Jako zabieg tzw. „bankietowy” zalecamy wykonanie zabiegu dzień wcześniej, dla osiągnięcia efektu GLOW.

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 4-6 zabiegów w serii co 2 tygodnie.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 NAEUVIA HYDRO DELUXE

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.


Zalety:
Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
Widoczna poprawa jakości skóry
Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis


Zastosowanie:
Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu


Preparat zawiera:
18 mg/ml HA, nieusieciowany

Przełom w rewitalizacji.

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpo-średnio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.


Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów prze-prowadzonych w odstępach 2-3 tygodni.

Zalety

 • nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml, co pozwala uzyskać najlepsze efekty nawilżenia skóry
 • unikalna technologia pozyskiwania kwasu hialuronowego powoduje, że to najczystszy produkt do biorewitalizacji skóry. To daje gwarancję bezpieczeństwa zabiegu.
 • dodatek hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymuluja-co na odbudowę kolagenu i elastyny, co wydłuża efekt zabiegu i po-prawia jego skuteczność.
 • dodatek dwóch aminokwasów : glicyny i L-proliny pozwalają zachować sprężystość i piękny owal twarzyWzrost kolagenu i fibroblastów
 • Niskie ryzyko reakcji immunologicznej
 • Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
 • Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych

Wskazania

 • odświeżenie i gruntowne odżywienie skóry dłoni, twarzy, szyi i dekoltu
 • skóra zmęczona, zszarzała, wymagająca odnowy i odzyskania sprężystości

Przeciwwskazania

 • alergie i uczulenie na składniki preparatów,
 • bakteryjne, miejscowe choroby oraz stany zapalne skóry,
 • cukrzyca,
 • choroby nowotworowe,
 • schorzenia o podłożu autoimmunologicznym,
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (między innymi aspiryny),
 • skłonność naskórka do powstawania bliznowców,
 • okres ciąży oraz karmienia piersią.

Zalecenia pozabiegowe

W dniu zabiegu mezoterapii mikroigłowej nie powinno się pić alkoholu i mocnej kawy, gdyż może to zwiększyć krwawienie. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą mogą pojawić się drobne wybroczyny i si-niaczki, które ustępują do tygodnia. Magą być też widoczne pęcherzyki zawierające podany do skóry preparat, króre ulegną wchłonięciu po 48-72 godzinach od zabiegu. Po zabiegu, przez 48 h nie zaleca się nakładać makijażu i kremów mogących wywołać podrażnienie czy zakażenie. W ciągu tygodnia od zabiegu proszę nie korzystać z sauny i basenu, aby nie narazić się na przypadkową infekcję. Po zabiegu mezoterapii mikroigłowej należy także unikać opalania się i stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym.

Struktura skóry mężczyzn i przebieg procesów jej starzenia różnią się od tych, które możemy zaobserwować u kobiet. Również efekt tych różnic jest inny z upływem wieku. Grubsza skóra mężczyzn traci na objętości, gęstości i elastyczności tkanki. Aby zmniejszyć oznaki upływu lat i zachować młody, energiczny wygląd, należy w tym przypadku zastosować podejście holistyczne. Stimulate Man to pierwszy wypełniacz zdolny zwalczać upływ czasu na dwa sposoby. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego (28 mg/ml) oraz wysoka lepkość hydrożelu pozwalają dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki.

Przywracanie objętości, wypełnianie zagłębień skóry (w tym głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych), pobudzanie produkcji kolagenu.

NCTF 135 HA

Preparat NCTF to prawdziwy evergreen.

    Ten ekskluzywny kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w mezoterapii: zrewitalizować skórę, sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowanie jej odnowy w głębokich warstwach. Dzięki mezoterapii NCTF można nie tylko poprawić wygląd cery, ale też osłabionych, przerzedzających się włosów i powstrzymać ich utratę.

Dziś, w gabinetach profesjonalnych lekarzy medycyny estetycznej można skorzystać z mezoterapii dwoma preparatami FIilorga: NCTF 135 i NCTF 135HA. Produkty te są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też bezpieczne i bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Wykorzystywana podczas produkcji unikatowa metoda filtrów membranowych umożliwia pełną sterylizację preparatów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności składników.

Preparaty do mezoterapii NCTF 135 i NCTF 135HA są jednymi z niewielu produktów na rynku zarejestrowanych do iniekcji medycznych.

Tajemnica sukcesu – wyjątkowy skład.

Preparaty NCTF 135 i NCTF 135HA do rewitalizującej mezoterapii zawierają czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. To niepowtarzalna i opatentowana kombinacja substancji czynnych, która w niemal niezmienionym od 30 lat składzie podbija serca najbardziej wymagających klientek gabinetów medycyny estetycznej. Oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. Preparat NCTF 135 zawiera mniejszą dawkę kwasu hialuronowego, dzięki czemu sprawdza się znakomicie w rewitalizacji skóry młodej i utrzymaniu jak najdłużej jej pięknego, jędrnego i gładkiego wyglądu. W produkcie NCTF 135HA kwasu hialuronowego jest więcej, aż 5 mg/ml. To powoduje nie tylko głębokie nawilżenie, ale też możliwość naturalnego korygowania skóry dojrzałej i nadawania jej optymalnej gęstości. Mezoterapia tym preparatem poprawia sprężystość, wygładza drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry, przywraca jej blask i odejmuje lat. Wieloskładnikowa, profesjonalna formuła produktu pozwala też na głęboką naprawę komórkową.

Jak wygląda zabieg mezoterapii Filorga NCTF?

Trwa zwykle od 15 do 30 minut, w zależności od potrzeb skóry. Przed zabiegiem znieczula się skórę kremem, więc do czasu ostrzykiwania warto doliczyć ok. 20 minut. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawić się zasinienia po ostrzykiwaniu. Objawy te znikają w ciągu kilku dni.

Efekt w serii

Mezoterapia NCTF jest najskuteczniejsza, jeśli wykonuje się ją w serii. Już 3- 5 sesji, co 15 – 30 dni, pozwala osiągnąć znakomite i trwałe rezultaty. W celu podtrzymania efektów i zachowania jak najdłużej pięknej skóry, serię zabiegów należy powtarzać 2 razy w roku.

Co można osiągnąć?

Dzięki mezoterapii NCTF 135 i NCTF 135HA skóra jest wyraźnie zrewitalizowana, świeża, odmłodzona. Zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia rozjaśnione. Skóra staje się lepiej napięta, nawilżona, bardziej jędrna. Mezoterapia to także skuteczna metoda leczenia blizn i rozstępów, wygładzania cellulitu i poprawy jakości oraz gęstości włosów.

Udowodnione w badaniach

Produkty NCTF 135 i NCTF 135HA zostały poddane obiektywnym badaniom klinicznym z użyciem aparatury medycznej, m.in. ultrasonografu wysokiej częstotliwości, metodą chronometrii i mikrofotografii, które dowiodły skuteczności preparatów, zarówno jeśli chodzi o zmniejszenie głębokości zmarszczek głębokich i powierzchownych (+72%), rozświetlenie skóry (+144%), poprawę elastyczności skóry (+103%), zwężenieporów (-59%) oraz poprawę gęstości skóry (+24%). Bardzo skuteczne okazało się też działanie nawilżające preparatów – już po jednym zabiegu w ocenie subiektywnej, dokonywanej przez osoby poddawane badaniu, zaobserwowano 132% poprawę nawilżenia skóry. 95% badanych było usatysfakcjonowanych działaniem preparatu NCTF135 HA, zaś 83% z nich wybrałoby ten sam zabieg ponownie.

Przeciwwskazania do mezoterapii

Podobnie jak w wypadku innych zabiegów ostrzykiwania skóry preparatami z kwasem hialuronowych zabiegu nie wykonuje się w wypadku uczulenia na kwas lub innych składnik produktu. Mezoterapii nie robi się w ciąży i w czasie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest choroba nowotworowa, stany zapalne skóry, cukrzyca, aktywna opryszczka i przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

HYDRO DELUXE MAN

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferowaćpacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.

ZALETY:

► Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
► Widoczna poprawa jakości skóry
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

18 mg/ml HA, nieusieciowan

1 x 5 ml

0,01% CaHA, glicyna i l-prolina

Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu .

CytoCare

Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i kompleksu odmładzającego CT50.

Linia CytoCare to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek.

Specjalnie przygotowany do różnych potrzeb skóry w zależności od wieku i zaawansowania procesu starzenia możemy wybierać różne stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki takiemu wyborowi kuracja jest najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb indywidualnych pacjenta.

WIDOCZNE REZULTATY

Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, wypełniona i nawilżona od wewnątrz. Wygląda zdrowo i młodo, zmarszczki wygładzają się Bio-Revitalisation i CytoCare 502/516/532 są jedynymi preparatami oddziałującymi efektywnie na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest widocznie odmłodzona w naturalny sposób. Spraw aby Twoja skóra stała się pełna blasku i spektakularnie piękna. 

WSKAZANIA

Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni.

REGENERACJA SKÓRY

Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

POPRAWA KOLORYTU

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, nadaje skórze spektakularny blask i promienistość.

INTENSYWNE I GŁĘBOKIE NAWILŻENIE

Kwas hialuronowy bardzo intensywnie nawilża skórę i naskórek, pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze.

PRZYWRACA NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ BIOLOGICZNĄ SKÓRY

Rewitalizuje skórę przez dostarczenie komórkom składników odżywczych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY – WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK

Wygładza drobne zmarszczki, poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

SILNE DZIAŁANIE ANTYRODNIKOWE – PRZECIWUTLENIAJĄCE

Zapobieganie procesowi starzenia się skóry oraz dokonuje korekty jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie- 55 aktywnych składników.

SKŁAD:

Kwas hialuronowy 32 mg, molibdenian amonu, chlorek wapnia, siarczan żelaza, chlorek potasu, siarczan miedzi, chlorek magnezu, siarczan magnezu, octan sodu, wodorowęglan sodu, chlorek sodu, wodorofosforan sodu, metakrzemian sodu, selenin sodu, chlorek cyny, siarczan cynku, alanina, arginina, asparagina, kwas asparaginowy, cysteina, glutamina, kwas glutaminowy, glicyna, histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tryptofan, tyrozyna, walina, adenina, biotyna (witamina B7), pantotenian wapnia (witamina B5), chlorek choliny, kwas foliowy (witamina B9), inozytol (witamina B8), nikotynamid (witamina B3), pirydoksyna (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), tiamina (witamina B1), cyjanokobalamina (witamina B12), deoksytymidyna, glukoza, putrescyna, pirogronian sodowy, kwas alfa liponowy.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.

RRS HA Eyes

Formuła zaprojektowana do płytkich i głębokich wypełnień okolic oczu. Jest nowym produktem o niezwykłym potencjale w terapii zasinień wołół oczu i obrzęku limfatycznego. Głównym przesłaniem jest bezpieczeństwo i efektywność zabiegu dla osób w każdym wieku.

Zastosowanie:

 • nawilżenie
 • poprawa mikrokrążenia
 • rozjaśnienie skóry
 • poprawa konturów oczu
 • działania antyoksydacyjne

Dla kogo: Bez limitu wiekowego.

Okolica: Wymagająca okolica oka.

Częstotliwość zabiegów : 1 sesja co 2 tygodnie. Terapia obejmuje średnio 4 sesje. Dla utrzymania pełnych efektów rekomendowane jest powtarzanie terapii 1-3 razy w roku.

Aktywne składniki:

 • 5 mg/ml HA kwau hialuronwego+ 27,3 mg/ml kompleksu bierewitalizującego
 • 11 antyoksydantów: m.in. vit.C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin
 • 5 flawonoidów: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin Methyl Chalcone, Hesperidin
 • 3 saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin
 • 6 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol, Coumarin
 • 2 peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR
 • 1 mikroelement: Organic silicium (krzem organiczny)

Zalecenia pozabiegowe:

Przez 12 godzin po zabiegu unikać skrajnych temperatur i dużych amplitud ( np. sauny, łaźni ). Chronić skórę przez ekspozycją na promienie UV, powstrzymać się od stosowania makijażu. Możliwe ewentualne obrzęki i zaczerwienienia, które powinny ustąpić w ciągu 24-48 h. Dla zwiększenia komfortu zabiegu skórę można znieczulić miejscowo kremem znieczulającym.

Przeciwwskazania:

Alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS HA Injectable osoby z uszkodzoną i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą. Z zabiegu również nie powinny korzystać osoby mające ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego oraz osoby z chorobą autoimmunologiczną w wywiadzie

LIGHT EYES ULTRA

– Likwidacja cieni i obrzęków pod oczami ( do katalogu mezoterapia na okolice oczu)

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty przynosi seria 3 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Wskazania do zabiegu:

 • ciemne kręgi wokół oczu
 • obrzęk powiek
 • korekcja cienkich zmarszczek

Efekty:

 • natychmiastowe zmniejszenie cieni pod oczami
 • poprawa mikrokrążenia
 • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
 • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
 • zmniejszenie tendencji do puchnięcia oczu

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Wygląd skóry po zabiegu:

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.  

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża,  okres karmienia piersią
 • Ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • Miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • Cukrzyca niewyrównana
 • Choroba nowotworowa
 • Alergie na stosowany preparat
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

WYPEŁNIACZE NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

NEAUVIA STIMULATE

 Neauvia Stimulate to unikalny produkt. Jako jedyny zapewnia nie tylko doskonały efekt wypełnienia, lecz także długotrwałą biostymulację. Stężenie HA na poziomie 26 mg/ml uzupełniono dodatkowo o 1-procentową zawartość hydroksyapatytu wapnia — minerału występującego naturalnie w ludzkim organizmie, zdolnego stymulować produkcję kolagenu. Stimulate to doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na brak gęstości i objętości tkanki. Produkt natychmiast uzupełnia deficyty tkanki, nadając jej pożądany kształt i objętość oraz stopniowo poprawia jakość skóry. Co więcej, dzięki pobudzaniu procesu neokolagenezy, preparat zapewnia trwalszy efekt korekty estetycznej. Stimulate powstaje z użyciem kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Do sieciowania wykorzystuje się polimer PEG pozwalający na otrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów) równomiernie rozłożonych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji.

ZALETY:

Unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji
Znacząca poprawa gęstości skóry
Rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi
Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu PEG i pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis
Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

26 mg/ml HA, usieciowany z polimerem PEG

 1 x 1 ml

1% CaHA

Głębokie wypełnianie zagłębień skóry (w tym głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych), stymulacja oraz rewitalizacja.

STIMULATE MAN

Struktura skóry mężczyzn i przebieg procesów jej starzenia różnią się od tych, które możemy zaobserwować u kobiet. Również efekt tych różnic jest inny z upływem wieku. Grubsza skóra mężczyzn traci na objętości, gęstości i elastyczności tkanki. Aby zmniejszyć oznaki upływu lat i zachować młody, energiczny wygląd, należy w tym przypadku zastosować podejście holistyczne. Stimulate Man to pierwszy wypełniacz zdolny zwalczać upływ czasu na dwa sposoby. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego (28 mg/ml) oraz wysoka lepkość hydrożelu pozwalają dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki. Preparat zawiera także 1% hydroksyapatytu wapnia, który w znacznym stopniu pobudza fibroblasty wspomagając produkcję kolagenu. Stimulate Man powstaje z użyciem kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Do sieciowania wykorzystuje się polimer PEG pozwalający na otrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów), równomiernie rozłożonych i usieciowanych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji.

ZALETY:

Unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji
Wysoka lepkość hydrożelu lepiej dopasowana do męskich tkanek
Rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi
Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu PEG i pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis
Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

28 mg/ml HA, usieciowany z polimerem PEG

 1 x 1 ml

1% CaHA

Przywracanie objętości, wypełnianie zagłębień skóry (w tym głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych), pobudzanie produkcji kolagenu

Princess Volume

Wypełniacz wysoce elastyczny, zwiększający objętość skóry co ulepsza efektowne modelowanie twarzy zapewniając naturalny, długotrwały, piękny wygląd bez skutków ubocznych. Princess Volume zawiera wysoko usieciowany żel z kwasu hialuronowego, a dzięki zastosowanej przy produkcji technologii S.m.a.r.t. kwas hialuronowy jest wielokrotnie oczyszczany i mocno wiązany.                                                                                                   

Przywraca skórze właściwą objętość, wygładza zmarszczki , stosowany w celu korekcji:

 • głębokich zmarszczek
 • fałd nosowo-wargowych
 • modelowania i zwiększania objętości ust, policzków
 • korygowania konturu twarzy                                                                                      

  Produkty Princess to gwarancja najwyższej jakości, zaawansowana technologia, wszystkie składniki dobierane z najwyższą starannością, dzięki temu uzyskujemy długotrwałe, naturalne efekty. Zastosowana przy produkcji rewolucyjna, chroniona patentem technologia S.m.a.r.t. oraz podwójna sterylizacja produktów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo zabiegów. Stosując linię produktów Princess uzyskujemy niesamowite nawilżenie oraz poprawę elastyczności skóry, nadając jej młodszy i atrakcyjny wygląd.

Princess Filler

Princess Filler to sterylny, lepkosprężysty, bezpieczny i elastyczny wypełniacz. Izotoniczny, rozkładany biologicznie żel na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego,zapewniający wspaniałe i naturalne efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i atrakcyjniejszy wygląd. Jest jednofazowy, co zapewnia idealną, delikatną konsystencję żelu. Princess Filler może być wykorzystany do zabiegów całej twarzy. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnia drobne linie zmarszczek. Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.

Preparat stosowany w celu:

 • modelowania i zwiększania objętości ust
 • korygowania zmarszczek
 • niwelowania blizn oraz bruzd nosowo-wargowych
 • wypełniania tzw doliny łez i lwiej zmarszczki

        Produkty Princess to gwarancja najwyższej jakości, zaawansowana technologia, wszystkie składniki dobierane z najwyższą starannością, dzięki temu uzyskujemy długotrwałe, naturalne efekty. Zastosowana przy produkcji rewolucyjna, chroniona patentem technologia S.m.a.r.t. oraz podwójna sterylizacja produktów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo zabiegów. Stosując linię produktów Princess uzyskujemy niesamowite nawilżenie oraz poprawę elastyczności skóry, nadając jej młodszy i atrakcyjniejszy wygląd.

Juvederm® VOLUMA

Lifting bez skalpela!

Chcecie wyglądać pięknie i młodo? Chcecie pozbyć się zmarszczek, bruzd i wymodelować owal twarzy? Dziś możecie zrobić to bezboleśnie i bez użycia skalpela!

Juvederm® VOLUMA to nowoczesny i wyjątkowy preparat do przywracania objętości i modelowania twarzy. Doskonale sprawdza się w modelowaniu:

– okolicy policzków
– okolic skroni i żuchwy
– bruzd nosowo-wargowych.
Unikalna formuła preparatu Juvederm® VOLUMA z lidokainą zapewnia doskonałe wypełnienie ubytków twarzy. Wypełnienia są bardzo naturalne, bezpieczne oraz trwałe. Dzięki zawartości lidokainy zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, a jego efekty są natychmiastowe!

Już dziś możecie umówić się na zabieg, który pozwoli Wam wymodelować owal twarzy i poczuć się młodziej. Dzięki zastosowaniu cieniutkich kaniul, zabieg jest mało inwazyjny, co sprawia, że po zabiegu możecie wrócić do normalnego funkcjonowania bez sińców i bólu.

Usieciowany kwas hialuronowy 20 mg

Roztwór fosforanu pH 7,2 q.s.p. 1 g

Jedna strzykawka zawiera 2 ml preparatuJuvéderm™ VOLUMA™.

OPIS
Juvéderm™ VOLUMA™ jest sterylnym, niepirogennym żelem fizjologicznym usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Ten żel znajduje się w jednorazowej strzykawce z podziałką. Każde opakowanie zawiera 1 strzykawkę z preparatem Juvéderm™VOLUMA™, 2 jednorazowe igły 23G1” U.T.W (Ultra Thin Wall), 2 jednorazowe cannule 18 G, 70 mm przeznaczone do wstrzyknięcia preparatuJuvéderm™VOLUMA™, ulotkę i zestaw etykietek dla lekarza i pacjenta w celu zapewnienia identyfikacji drogi
produktu.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA
Juvéderm™ VOLUMA™ to wstrzykiwany implant służący do przywracania objętości twarzy.

PRZECIWWSKAZANIA
• Nie należy wstrzykiwać preparatu Juvéderm™VOLUMA™ w okolicach oczodołów (powieka, podkrążenie oczu, kurze łapki) i gładzizny, czy też ust.

• Nie należy wstrzykiwać preparatu Juvéderm™ VOLUMA™ do naczyń krwionośnych (dożylnie).

• Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

• Nie należy stosować preparatu Juvéderm™ VOLUMA™:

• u pacjentów ze skłonnościami do wytwarzania blizn hipertroficznych,

• u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy,

• u kobiet w ciąży lub karmiących,

w• u dzieci,

• Nie należy stosować preparatu Juvéderm™ VOLUMA™ w miejscach, gdzie występują problemy skórne typu zapalenie i/lub infekcja (trądzik, opryszczka…).

• Juvéderm™ VOLUMA™ 
nie powinien być stosowany jednocześnie z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją. W przypadku peelingu powierzchniowego nie zaleca się wstrzykiwania, jeżeli wywołuje to mocną reakcję zapalną.

ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
• Juvéderm™ VOLUMA™ jest przeznaczony wyłącznie do iniekcji podskórnych, nad okostną lub do głębokiej warstwy skóry. Technika wykonywania iniekcji i jej głębokość różnią się w zależności od miejsca, w którym jest wykonywany zabieg.

• Brak danych klinicznych na temat skuteczności i tolerancji w przypadku iniekcji preparatu Juvéderm™ VOLUMA™ w miejscu,  którym był już stosowany inny wypełniacz. Zaleca się nie wykonywać iniekcji w miejscu, w którym był umieszczony implant stały.

MEZOTERAPIA GŁOWY

HAIR CARE

HairCare jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widocznej efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.


SPECYFIKACJA:

 • Stymulacja mieszków włosowych­­­
  Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego. W wyniku zaaplikowania tych składników odżywczych na poziomie kapilarnym, skóra właściwa wzmacnia korzeń włosa, co powoduje bujny wzrost włosa.
 • Wzmocnienie i ochrona włókna kapilarnego
  Cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły zdrowsze i lepiej wyglądające włosy.
 • Stymulacja wzrostu
  Witaminy z grupy B, powodujące odnowę torebki włosowej, przyczyniają się do stymulacji wzrostu.
 • Zmniejszenie efektu utraty włosów
  Zarówno w przypadku androgenicznej (łojotok), jak i egzogennej (stres, zmiana pór roku) przyczyny.
 • Odżywienie i nawilżenie skóry głowy
  HairCaire odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych., zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.

WIDOCZNE REZULTATY

Produkt HairGare w ofercie Beautymed. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy pełne blasku, mocne i ożywione.

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA

LINERASE

LINERASE to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego Heterologicznego Atelokolagenu typu I, który rekonstruuje i odbudowuję skórę. Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

 • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała
 • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu)
 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • odbudowa i wyrównanie ubytków skórnych zlokalizowanych na twarzy oraz całym ciele (blizny zanikowe, potrądzikowe, rozstępy)
 • przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa

Jak wygląda zabieg?

Preparat podajemy śródskórnie za pomocą standardowych metod. Preparat Linerase charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel. Po zabiegu, wykonywany jest masaż w miejscu podania preparatu. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Reakcje te mogą utrzymać się do 2 dni.  W porównaniu do mezoterapii kwasem hialuronowym nakłucia skóry są jedynie co 2-3 cm.

Jakie są efekty zabiegu?

Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy tkanki łącznej. Między innymi wspiera proliferację fibroblastów, aktywuje fibroblasty i monocyty oraz sprzyja neoangiogenezie. Dodatkowo w wyniku rozpadu staje się on cennym źródłem aminokwasów, które nasz organizm wykorzystuje do syntezy nowych białek.

  Aminokwasy
Arginina
Cysteina
Glutamina
Glicyna
Ornityna
Pierwiastki śladowe
Cynk
Witaminy
B3
B5
B6
B8
B9
B12

PQ Age to preparat medyczny, zawierający w swej formule kwas trichlorooctowy (TCA) w bardzo wysokim stężeniu 34%, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10. Jest to peeling bardzo silny a zarazem niezwykle bezpieczny – dzięki szczególnemu połączeniu TCA oraz nadtlenku mocznika, preparat PQ Age nie powoduje uszkodzeń naskórka, gdyż sam kwas TCA uwalnia się dopiero w skórze właściwej i tam też uaktywnia się jego funkcja napinająca kolagen, natomiast sam naskórek pozostaje nienaruszony.

PQAge to innowacyjny medyczny peeling o działaniu silnie ujędrniającym, liftingującym oraz biorewitalizującym: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i mimo wysokiego stężenia zawartego w nim kwasu TCA – może być wykonywany przez cały rok, również jako zabieg lunchowy lub bankietowy. Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Skład peelingu PQ Age:

 • kwas trójchlorooctowy (TCA) o stężeniu powyżej 34% widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego,
 • nadtlenek mocznika ma właściwości silnie rozjaśniające dzięki utlenianiu związków organicznych (barwników i pigmentów), nawilża i ułatwia wnikanie do skóry TCA,
 • kwas kojowy uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry; znany jest również ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających
 • koenzym Q10 bywa nazywany eliksirem młodości, odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w komórkach oraz ich dotlenienie, wyłapuje wolne rodniki uszkadzające komórki.

Mimo silnego działania, sam zabieg jest bardzo przyjemy i relaksacyjny, nie powoduje uczucia pieczenia ani dyskomfortu. Aplikacja peelingu polega na wmasowaniu kolejnych warstw peelingu w skórę, po czym nakładana jest dedykowana maska Princess Skin Care z kwasem hialuronowym. Efektem zabiegu jest natychmiastowe uzyskanie uzyskanie gładkiej, promiennej i młodszej skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny – stymuluje najgłębsze warstwy skóry bez skutków ubocznych i uporczywego złuszczania.

Dla kogo dedykowany jest peeling PQ Age?

Peeling PQ Age jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Zabieg może być stosowany przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku, efektywnie działa na skóry zarówno młode (trądzik, blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne) jak i dojrzałe (zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia). Zabieg PQ Age stosowany jest na twarz, szyję i dekolt ale również na inne partie ciała wymagające terapii. Peeling poprawia napięcie wiotkiej skóry również na udach, ramionach, brzuchu i piersiach, redukuje przebarwienia, spłyca rozstępy. Jest bardzo skuteczny również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Peeling może być stosowany również w przypadku skór bardzo suchych i wrażliwych.Wskazania do zabiegu:

 • utrata napięcia oraz jędrności skóry twarzy i ciała, lifting wiotkiej skóry
 • rewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu, wewnętrznej części ud, ramion, biustu, brzucha
 • przeciwdziałanie starzeniu się skóry
 • wygładzanie skóry
 • likwidacja zmarszczek oraz niedoskonałości skóry
 • redukcja zaskórników
 • leczenie trądziku redukcja blizn potrądzikowych i pourazowych
 • likwidacja przebarwień skóry, ujednolicenie kolorytu
 • leczenie skóry wrażliwej i delikatnej

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją i wywiadem zdrowotnym, podczas której omawiany jest zabieg oraz przeciwwskazania.

 • na tydzień przed peelingiem nie należy stosować zabiegów inwazyjnych lub drażniących skórę, w tym depilacji, woskowania, peelingów medycznych i domowych, dermabrazji, toników kwasowych, mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu
 • w przypadku przyjmowania kuracji izotretinowej (np. Acnenormin, Roacutan, Izotek, Curacne), zabieg może zostać wykonany najwcześniej 3 miesiące po zakończeniu terapii.

Jak często należy wykonywać peeling PQ Age i w jakiej porze roku?

Peeling gwarantuje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu, ale w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów. W zależności od stanu skóry i oczekiwań pacjenta kuracja polega na 4-6 krotnym powtórzeniu zabiegów w odstępach od 10 do 30 dni. Zabieg jest nieagresywny i nie powoduje nadwrażliwości na promieniowanie UV – można go wykonywać przez cały rok, również podczas lata (nie powoduje ryzyka fotouczuleń), o dowolnej porze dnia – również jako zabieg lunchowy lub bankietowy przed „wielkim wyjściem”.Efekty zabiegu:

 • silny lifting twarzy, zwiotczeń skóry twarzy i ciała – spłycenie głębokich utrwalonych zmarszczek, usunięcie zmarszczek mimicznych
 • eliminacja zaskórników
 • wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie, usunięcie przebarwień
 • działanie antytrądzikowe (antywirusowe i antybakteryjne) – likwidacja blizn i rozstępów

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, karmienie piersią
 • miejscowe podrażnienia i infekcje skóry
 • opryszczka pospolita w fazie aktywnej
 • uczulenia na dowolny składnik peelingu


Cell Fusion C – Tox Peel

Cell Fusion C TOX PEEL – Innowacyjny peeling będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej.

Unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu naskórka gwarantuje głęboką stymulacje komórek skóry, a przede wszystkim wyraźną poprawę jędrności oraz napięcia.

Uwagi

 • zabieg całoroczny
 • w trzeciej dobie może wystąpic lekkie, drobnopłatkowe złuszczanie
 • przez pierwsze 7 dni po zabiegu koniecznie należy stosować kremy z filtrem SPF 50

Wskazania:

 • Skóra z oznakami fotostarzenia.
 • Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu.
 • Zmarszczki utrwalone i głębokie.
 • Nierównomierny koloryt.
 • Skóra szara, matowa.


Składniki aktywne:

 • Kwasy: glikolowy, mlekowy, cytrynowy, jabłkowy
 • Papaina działająca jako enzym proteolityczny
 • Czynniki EGF i FGF
 • Complex V-TOX – zawierający liczne peptydy i pochodne botoxu


TCA 25% GEL PEEL- KWAS TCA 25%

Level 3 Mesopeelingów Perfect Image jest określany jako poziom średnio-głęboki do głęboki. Peelingi z Level 3 są silniejsze i agresywniejsze niż Level 2 peelingów. Peelingi z poziomu 3 są idealne dla doświadczonych kosmetologów regularnie wykonujących zabiegi kwasowe, dla skór grubych i odpornych.

Naukowo opracowane i wyprodukowane zgodnie z procedurą GMP, spełniają wymogi FDA.

Formuła oparta na kwasie salicylowych i TCA przygotowana aby zmniejszyć zmarszczki, drobne linie, trądzik, blizny potrądzikowe i cofnąć widoczne oznaki starzenia. Główny składnik TCA (kwas trójchlorooctowy) to potężny środek złuszczający o działaniu silniejszym zarówno od alfa jak i beta hydroksy kwasów przez co stosowany w niższych stężeniach. Zawarty w peelingu kwas salicylowy niszczy Propionibacterium acnes,odpowiedzialne za powstawanie trą- dziku, oczyszcza skórę, zmniejsza rozszerzone pory i wydzielanie sebum oraz umożliwia lepszą penetracje substancji aktywnych.

Wskazania: blizny, zmarszczki, drobne linie, rozstępy, skóra palacza, plamy starcze, trądzik, skóry tłuste i grube.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

TCA 25%

kwas salicylowy 5%

Ekstrakt z zielonej herbaty

Wyciąg z ogórka

Wyciąg z kwiatów rumianku

Ekstrakt z liści żywokostu

pH 1.5

 • Po nałożeniu peelingu TCA na skórę dochodzi do koagulacji białek naskórka, co przejawia się powierzchownym zbieleniem się naskórk, nastepnie pojawia się rumien i lekki obrzęk. Po 3-5 dniach skóra zaczyna się złuszczać.


Mesoestetic Salicylic Peel

WŁAŚCIWOŚCI

Główny składnikiem preparatu jest beta hydroksykwas o właściwościach keratolitycznych. Zmniejsza kohezję korneocytów poprzez rozpuszczanie wiązań międzykomórkowych, co prowadzi do złuszczania, epidermolizy lub niszczenia komórek naskórka oraz ich stopniowej eliminacji. Kwas salicylowy poprawia kondycję skóry, również skóry trądzikowej redukując liczbę zaskórników, niweluje przebarwienia i odmładza skórę dojrzałą.


WSKAZNIA KOSMETYCZNE

Peelingi zawierające hydroksykwasy przeznaczone są do niwelowania przebarwień skórnych, takich jak chloazma, melazma, trądzik, blizny, plamy soczewicowate, redukcji powierzchownych średnio głębokich i głębokich zmarszczek, pozapalnych zmian hiperchromicznych, w przypadku ichtiozy, keratozy łojotokowej, fotostarzenia lub starzenia aktynicznego, korekty zmarszczek mimicznych, trądziku różowatego.

Kwas migdałowy 50%

Kwas migdałowy ma działanie przeciwbakterjne i odbarwiające.

Od lat peeleng migdałowy stosowany jest w leczeniu trądziku, przebarwnień, skóry łojotokowej oraz piegów. Kwas migdałowy powoduje obkurczenie porów i zmniejszenie porów. stosuje sie również dla w celu wyrównania kolorytu oraz dla pobudzenia regeneracji.

Łagodnie złuszcza skórę i odmładza nie powodująć przy tym podrażnień. Efekt jest już po pierwszym zabiegu.